Çivitcioğlu “Amaç millet memnuniyeti”
Reklam
Reklam
  • Reklam

Çivitcioğlu “Amaç millet memnuniyeti”

10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti İl Başkanı Salim Çivitcioğlu gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz sahibi İrfan Hoşafcıoğlu ile bir süre görüştü.

17 Temmuz 2014 - 19:22

Partili heyetin eşlik ettiği ziyaretin ilk bölümünde İmaret’in canlandırılması konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Çivitcioğlu, “İmareti farklı bir cazibe merkezi haline getirmek lazım” dedi. Memurların İmaret’e çıkmadığını, akrabası olanın geldiğini vurgulayan Çivitcioğlu,  “Burayı cazibe merkezi haline getirmedikten sonra bir şey yapma şansımız zor gözüküyor. Belediye Başkanımız İrfan Dinç de yapacağını yaptı. Köy arabalarını buraya getirdi. Köy arabalarının içine bakıyorsun kimse yok. İnsanların hepsi aşağıda işlerini görüyor. İmarette  farklı bir durum oluşturabilmek lazım… Farklı ekonomi, farklı sosyal ve kültürel anlamda ihtiyacı giderebilecek bir nokta haline getirmemiz lazım. Bunların haricinde burayı canlandırma ihtimalimiz çok zayıf.  İnşallah 2015’in Ramazan’ında teravih namazını Büyük Camii’de kılacağız” diye konuştu.

          Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili yaptıkları çalışmaları anlatan Çivitcioğlu, “Çankırı olarak Türkiye’ye iyi bir mesaj vermek istiyoruz. Benim hedefim yüzde 80. Bu anlamda köylerimizde çalışmalar yaptık. Köylerimiz bu coşkuyu, enerjiyi, hedefi bizlere verdiler. Allah’ın izni ile bu başarıya imza atacağımızı düşünüyorum. Biz kazanacağız ama yine de çalışacağız. Çankırı’nın kazanması hepimizin kazanmasıdır” ifadelerini kullandı.

            Çivitcioğlu, “MHP’li büyüklerimizin de bizlere oy vereceğini düşünüyorum” sözleri ile konuşmasını sürdürerek “Çünkü aklın yolu tek. Hepimiz aynı geminin içindeyiz. Türkiye’nin büyümesinden CHP’lisi de MHP’lisi de imkan aldı. Türkiye düşse idi onlar da sıkıntıya girecekti. Bu anlamda bizlere katkı vereceklerdir. Herkes kendi kulvarında yürüyor. Amaç millet memnuniyeti” dedi.

Bu haber 1017 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bayramlaşmada müjde üstüne müjde veren Rektör Ayrancı “Teknokent bilim adamının er meydanı”
Bayramlaşmada müjde üstüne müjde veren Rektör Ayrancı...
Badmintoncularımız Avrupa vizesi aldı
Badmintoncularımız Avrupa vizesi aldı