Atatürk Stadı ve Çankırıspor tesislerinde inceleme
Reklam
Reklam
  • Reklam

Atatürk Stadı ve Çankırıspor tesislerinde inceleme

Vali Vahdettin Özcan, Atatürk Stadyumu’ndaki çalışmaları denetledi, Çankırıspor antrenman sahasında incelemelerde bulundu.

17 Temmuz 2014 - 19:38 - Güncelleme: 19 Temmuz 2014 - 12:55

Vali Vahdettin Özcan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içinde bulunan, bakım ve onarım çalışmaları devam eden Atatürk Stadyumu çalışmalarını  denetledi.

“Atatürk Stadı Sentetik Yüzeyli Atletizm Pisti ve Doğal Çim Yüzeyli Futbol Sahası” ihalesi 6 Mart 2014 günü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapılmıştı.

Gerçekleştirilen ihaleyle, futbol sahasının drenajları ve çimleri yenileniyor, saha etrafına 6 kulvarlı tartan pist yapılıyor, sahanın yanında bulunan tenis kortu standartlara uygun şekilde yenileniyor, stad içine mini futbol sahası yapılıyor, yedek kulübeleri süper lig standartlarında yenileniyor ve dış zeminler sentetik çim ile kaplanıyor.

Yer teslimi Mayıs ayı içinde yapılan sahanın 2014–2015 futbol  sezonuna yetiştirilmesi planlanıyor.

Atatürk Stadı, bakım ve onarımı tamamlandığında İlimiz FIFA standartlarında bir sahaya, IAAF standartlarında atletizm pistine kavuşmuş olacak.

ÇANKIRISPOR TESİSİLERİNDE İNCELEME

Vali Özcan,İl Özel İdaresi tarafından ilimize kazandırılan Çankırıspor antrenman sahasında incelemelerde bulundu.

Vali Vahdettin Özcan, alt yapı geliştirme çalışmaları İl Özel İdaresince gerçekleştirilen, Çankırıspor  tesisleri  önündeki 8253 m2’lik alanda yapılan antrenman sahasını inceledi.

Temmuz ayı’nın başında hazır hale getirilen sahanın yapım çalışmaları 7 Aralık 2013 tarihinde başlamıştı.

İl Özel İdaresi katkılarıyla ilimize kazandırılan antrenman sahasının hayırlı olması dileklerinde bulunan Vali Özcan, Çankırıspor’a da başarılar diledi.

 

              

Bu haber 1564 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ulu Önder'i minnet ve şükranla andık
Ulu Önder'i minnet ve şükranla andık
İşadamından anlamlı iftar
İşadamından anlamlı iftar