DOĞRUYOL
İYİ Parti İl Başkanı Aydın Akbaş, yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyetle gazetemizi ziyaret ederek siyasi gündemi değerlendirdi.
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle gerçekleşen ziyarette gazetemiz imtiyaz sahibi İrfan Hoşafcıoğlu ile fikir alış verişinde bulunan Akbaş, gazetelerin kendilerini Çankırı, yurttan ve dünyadan haberdar ettiğini, faaliyetlerinin gazeteler aracılığı ile halka ulaştığını kaydederek “ Sizlerin büyük emeği var. Zor zamanlarda gece gündüz demeden haber peşinde koşup halkın sesi oluyorsunuz” diyerek çalışmalarımızdan dolayı kutladı.
14 ve 28 Mayıs seçimlerini yurt ve yerel düzeyde partileri penceresinden değerlendiren Akbaş, partilerinin ittifak dışında öze dönerek yerel seçimlerde sandığa kendi adayları ile gideceklerini ifade etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten gazetemiz sahibi Hoşafcıoğlu, heyete teşekkür etti. (İSAK TEMÜR)