DOĞRUYOL
Çankırı Koru Sevindir Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Anneler Günü nedeniyle Dudu Sevindim başkanlığında Ilgaz Hacı Mustafa Akbak Huzurevini ziyaret etti.
Ziyarette huzurevi sakinleri ile pasta kesen, çam sakızı çoban armağanı hediyelerini takdim eden heyet, sohbet ederek gönüllerini aldı.
Başkan Sevindim ve yönetim kurulu üyeleri Dilek Ayan, Uğur Bükücü ve gönüllüler huzurevi sakinlerini Anneler Günü’nde boynu bükük bırakmamak, bu günü anlamlı kılmak ve büyüklerinin yanında olduklarını göstermek için ziyareti önemsediklerini ifade ederek, vatandaşların bu kurumları önemli gün dışında da olsa ziyaret etmelerini önerdi.
Sevindim, “Annelerimizin değerini bilelim, onları sık sık ziyaret edelim, onlara şefkat gösterilim. Tüm annelerimizin Anneler Gününü kutlar, sağlıklı ve hayırlı ömürler dilerim “ ifadelerini kullandı. (MEHMET ATEŞ)