(aa)
Şabanözü'nde anaokulu öğrencileri meşe palamutlarını toprakla buluşturdu.
TEMA Vakfı Şabanözü İlçe Temsilciliği ile Şabanözü Macide Anne Anaokulu tarafından düzenlenen etkinlikte, çocuklara meşe palamudu hakkında bilgi verildi, ağaçlandırmanın önemi anlatıldı.
Saksılara çocukların meşe palamudu ekimi yaptığı etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yıldız, TEMA Vakfı Şabanözü İlçe Temsilcisi Selda Yağcı Yurtlu, anaokulu öğretmen ve öğrencileri katıldı.