DOĞRUYOL
Çankırı Sarayspor, Ziraat Türkiye Kupası ön eleme maçında yarın deplasmanda Bilecik 1969 Spor ile karşılaşacak.
Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası’nda oynanacak olan Bilecik 1969 Spor – Çankırı Sarayspor maçı saat 15.30’da başlayacak.
Maçı Kütahya bölgesinden Nevzat Okat yönetecek. Okat’ın yardımcılıklarını aynı bölgeden Ayşenur Karakoç ve Abdülhamit Akan yapacak. Furkan Arıoğul 4. Hakem olarak görev alacak.
Maçtan galip ayrılan takım bir üst tura çıkacak.
Maçın normal süresi berabere biterse 15’er dakikalık 2 uzatma devresi oynanacak. Beraberlik bozulması tur atlayan takım penaltı atışları sonucu belirlenecek. (İSAK TEMÜR)