DOĞRUYOL
Çankırı Beşiktaşlılar Derneği olağan genel kurulunda başkanlığa Oğuzhan Akbaba tekrar seçildi.
Demokratik bir ortamda gerçekleşen genel kurulda üyelerin desteğiyle yeni döneme umut dolu adımlarla başladıklarını belirten Başkan Akbaba “Derneğimizi daha güçlendirmek, Beşiktaş sevgisini Çankırı'da geniş kitlelere ulaştırmak için kararlıyız. Sporun ve dayanışmanın önemini vurgulayarak, gençlerimizi spora teşvik etmeyi ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeyi hedefliyoruz. Üyelerimizin ve Beşiktaşlı dostlarımızın desteğiyle, Çankırı Beşiktaşlılar Derneği olarak yeni dönemde daha güçlü var olmaya devam edeceğiz. Beşiktaş sevgisiyle dolu, başarılı bir dönem geçirmeyi umut ediyor, desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Akbaba’nın yönetim kurulunda şu isimler bulunuyor:
Bahadır Akbaba, Tuğrul Sinan Alabay, Mustafa Aydın, Ahmet Evci, Ahmet Ersoy, Bircan Karadaş, Duran Ertem, Kadir Bayrambaş, Salih Ergül. (İSAK TEMÜR)