DOĞRUYOL
Ticaret İl Müdürü Mehmet Ali Yaranbaşı ve Çankırı Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Osman Karadeniz gazetemizi ziyaret etti.
Gazetemiz Sayfa Editörü Mehmet Ateş ile bir süre görüşen Karadeniz ve Yaranbaşı 36. Ahilik Haftası Yaran Kutlamaları kapsamında 20 Eylül Çarşamba günü yapılacak törenlere davet etti.
Karadeniz, gerçekleştirecekleri programlara esnafları davet ederken “Esnaf Bayramı olarak da bulunan kutlamalar esnafımızın yanımızda olması bizleri memnun edecektir” ifadelerini kullandı.
Ziyarette kutlama programı ve değişik konularda görüş alışverişinde bulunuldu. (İSAK TEMÜR)