DOĞRUYOL
M. Fırat Taşolar, Valilik Sosyal Tesislerinde İl Sağlık Müdürlüğü il merkez ve ilçe yöneticileri, birim sorumluları ve sağlık çalışanları ile bir araya geldi.
Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medyasında yer alan habere göre Çankırı Valiliği Sosyal Tesisleri Konferans Salonunda düzenlenen, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya ile sağlık çalışanlarıyla sohbet şeklinde gerçekleşen toplantıda Vali; sağlık çalışanlarıyla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Bugün sizleri dinlemek, duygu, düşünce ve sorunlarınızı paylaşmak istiyoruz. Sağlık alanında göstermiş olduğunuz önemli hizmetleriniz için hepinize teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin Sarıkaya'da Vali Taşolar’a sağlık çalışanları adına teşekkür etti.
Toplantı, sağlık çalışanlarının duygu, düşünce ve sorunlarını dile getirmesi, bunlara ilişkin verilen cevap ve değerlendirmeler ardından sona erdi. (SEVİL ÇAĞLAR)